Aktualności
Grupa PKP holdingiem

17 sierpnia br. w siedzibie Polskich Kolei Państwowych S.A. podpisano Kartę Grupy PKP – wielostronną umowę wieńczącą trwające kilka lat prace nad utworzeniem holdingu Grupy PKP. Głównym celem jego powołania jest wzmocnienie pozycji rynkowej polskiej kolei oraz jej dalszy rozwój.

Więcej…
 
Wizyta

W dniu 8 czerwca 2022 roku. odwiedzili nas uczniowie Technikum Spedycyjnego z Zespołu Szkół Budowlanych w Braniewie.

 

Więcej…
 
DNI OTWARTE W CSTB

W dniu 27 kwietnia 2022r. odbyły się Dni Otwarte w CARGOSPED Terminal Braniewo Sp. z o.o. Gościliśmy w naszych progach uczniów ósmych klas braniewskiej Szkoły Podstawowej nr 5. Uczniowie mieli okazję poznać specyfikę pracy spedytorów i agentów celnych z Działu Marketingu Usług i podejrzeć pracę wykonywaną na terenie terminala przeładunkowego. Żywimy ogromną nadzieję, że choć w małym stopniu zachęciliśmy uczniów kończących szkołę podstawową do wyboru w przyszłości nauczania w kierunku spedycji i logistyki.

Więcej…
 
Wigilia

 
Praktyki Unijne w CSTB

Cargosped Terminal Braniewo podpisał porozumienie ze Zespołem Szkół Budowlanych w Braniewie. W ramach tego porozumienia w dniach 24.06.2019r. – 18.07.2019r. dwóch uczniów z technikum spedycyjnego odbędzie praktykę zawodową w ramach projektu „Mój Zawód – Moja Pasja” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.
Uczniowie zapoznają się z pracą spedytora oraz agenta celnego. Zobaczą jaki jest rodzaj i charakter prac wykonywanych na naszym terminalu.  Będą mieli również okazje zobaczyć sprzęt wykorzystywany do przeładunku – poznać jego przeznaczenie, wydajność oraz specyfikę pracy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 2 z 3