Aktualności
Ćwiczenia Straży Pożarnej

W związku z wyburzeniem jednego z budynków na naszym terminalu, udostępniliśmy ten obiekt strażakom, którzy 18 czerwca 2019 roku na naszym terminalu przeprowadzili ćwiczenia – warsztaty dedykowane dla strażaków pełniących służbę w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie w zakresie gaszenia pożarów wewnętrznych. Strażacy mogli przećwiczyć zmagania z ogniem na obiekcie zewnętrznym, które połączone były z omówieniem poszczególnych scenariuszy pożarowych. Strażacy zaprezentowali ciekawe rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo właśnie podczas prowadzonej akcji wewnątrz palącego się budynku. Strażacy przećwiczyli w praktyce wybór odpowiedniej formy działań taktycznych związanych z rozwojem i rozprzestrzenianie się pożaru oraz technik jego gaszenia. W ćwiczeniach uczestniczyli również strażacy – ochotnicy z jednostki OSP Braniewo.

 
TARGI PRACY I EDUKACJI

24 kwietnia 2019 roku wzięliśmy udział w Targach Pracy i Edukacji, które odbyły się w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie przy ul. Gdańskiej. Mogliśmy dzięki temu zaprezentować się jako pracodawca szerszej rzeszy odbiorców. Przygotowane przez naszych wspaniałych pracowników stoisko, cieszyło się dużym zainteresowaniem, co mamy nadzieję, zaowocuje w przyszłości.

 

Więcej…
 
Dni otwarte w Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie

Wzięliśmy udział w Dniach Otwartych Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie przy ul. Gdańskiej w dniu 2 kwietnia 2019 roku w godzinach 9:00 - 12:00.

Jako pracodawca przygotowaliśmy stanowisko promocyjne chcąc zainteresować uczniów kończących gimnazjum i szkołę podstawową nie tylko wspaniałą szkołą, ale również naszą firmą.

CARGOSPED Terminal Braniewo jest Spółką ciągle rozwijającą się. Aby sprostać najnowszym trendom i oczekiwaniom klientów Spółka szkoli i ciągle rozwija kwalifikacje swoich pracowników. W naszej firmie duży nacisk kładziemy na młodych, chętnych do pracy i rozwoju ludzi. Organizujemy i refundujemy szkolenia w zakresie obsługi maszyn.

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 3 z 3