Aktualności
Wychodzimy naprzeciw potrzebom Mieszkańców Braniewa wobec trudnej sytuacji na rynku energetycznym.

W związku z rządowymi koncepcjami pośrednictwa samorządów w sprzedaży węgla odbiorcom indywidualnym, spotkaliśmy się dziś w gronie współpracowników z Prezesem zarządu spółki Cargosped Terminal Braniewo - Panem Januszem Skinderem, a także z przedstawicielami Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, na czele z Panią Prezes Jolantą Błażejewską, w celu zawarcia bardzo ważnego porozumienia dotyczącego współpracy przy sprzedaży i dystrybucji węgla w ramach rządowego projektu.

Więcej…
 
Grupa PKP holdingiem

17 sierpnia br. w siedzibie Polskich Kolei Państwowych S.A. podpisano Kartę Grupy PKP – wielostronną umowę wieńczącą trwające kilka lat prace nad utworzeniem holdingu Grupy PKP. Głównym celem jego powołania jest wzmocnienie pozycji rynkowej polskiej kolei oraz jej dalszy rozwój.

Więcej…
 
Wizyta

W dniu 8 czerwca 2022 roku. odwiedzili nas uczniowie Technikum Spedycyjnego z Zespołu Szkół Budowlanych w Braniewie.

 

Więcej…
 
DNI OTWARTE W CSTB

W dniu 27 kwietnia 2022r. odbyły się Dni Otwarte w CARGOSPED Terminal Braniewo Sp. z o.o. Gościliśmy w naszych progach uczniów ósmych klas braniewskiej Szkoły Podstawowej nr 5. Uczniowie mieli okazję poznać specyfikę pracy spedytorów i agentów celnych z Działu Marketingu Usług i podejrzeć pracę wykonywaną na terenie terminala przeładunkowego. Żywimy ogromną nadzieję, że choć w małym stopniu zachęciliśmy uczniów kończących szkołę podstawową do wyboru w przyszłości nauczania w kierunku spedycji i logistyki.

Więcej…
 
Wigilia

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2