Aktualności
Wizyta

W dniu 8 czerwca 2022 roku. odwiedzili nas uczniowie Technikum Spedycyjnego z Zespołu Szkół Budowlanych w Braniewie.

 

Więcej…
 
DNI OTWARTE W CSTB

W dniu 27 kwietnia 2022r. odbyły się Dni Otwarte w CARGOSPED Terminal Braniewo Sp. z o.o. Gościliśmy w naszych progach uczniów ósmych klas braniewskiej Szkoły Podstawowej nr 5. Uczniowie mieli okazję poznać specyfikę pracy spedytorów i agentów celnych z Działu Marketingu Usług i podejrzeć pracę wykonywaną na terenie terminala przeładunkowego. Żywimy ogromną nadzieję, że choć w małym stopniu zachęciliśmy uczniów kończących szkołę podstawową do wyboru w przyszłości nauczania w kierunku spedycji i logistyki.

Więcej…
 
Wigilia

 
Praktyki Unijne w CSTB

Cargosped Terminal Braniewo podpisał porozumienie ze Zespołem Szkół Budowlanych w Braniewie. W ramach tego porozumienia w dniach 24.06.2019r. – 18.07.2019r. dwóch uczniów z technikum spedycyjnego odbędzie praktykę zawodową w ramach projektu „Mój Zawód – Moja Pasja” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.
Uczniowie zapoznają się z pracą spedytora oraz agenta celnego. Zobaczą jaki jest rodzaj i charakter prac wykonywanych na naszym terminalu.  Będą mieli również okazje zobaczyć sprzęt wykorzystywany do przeładunku – poznać jego przeznaczenie, wydajność oraz specyfikę pracy.

Więcej…
 
Ćwiczenia Straży Pożarnej

W związku z wyburzeniem jednego z budynków na naszym terminalu, udostępniliśmy ten obiekt strażakom, którzy 18 czerwca 2019 roku na naszym terminalu przeprowadzili ćwiczenia – warsztaty dedykowane dla strażaków pełniących służbę w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie w zakresie gaszenia pożarów wewnętrznych. Strażacy mogli przećwiczyć zmagania z ogniem na obiekcie zewnętrznym, które połączone były z omówieniem poszczególnych scenariuszy pożarowych. Strażacy zaprezentowali ciekawe rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo właśnie podczas prowadzonej akcji wewnątrz palącego się budynku. Strażacy przećwiczyli w praktyce wybór odpowiedniej formy działań taktycznych związanych z rozwojem i rozprzestrzenianie się pożaru oraz technik jego gaszenia. W ćwiczeniach uczestniczyli również strażacy – ochotnicy z jednostki OSP Braniewo.

 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 2 z 3