CARGOSPED Terminal Braniewo Sp. z o.o.

Twój terminal przeładunkowy


Nasza Firma została zaliczona do prestiżowego grona "Gazeli Biznesu". Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" Gazela to  firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Wyrożnienie to jest zarezerwowane dla dynamicznie rozwijających się, przedsiębiorstw osiągających bardzo dobre wyniki finansowe oraz będących uczciwymi i wiarygodnymi partnerami w biznesie.

 

 

Naszą misją jest budowa i utrzymanie pewnego i stabilnego połączenia logistycznego pomiędzy dostawcami i odbiorcami towarów.

sat_bocznica_cstb_2011_web

 

Jeden z największych terminali przeładunkowych w rejonie miasta Braniewa to CARGOSPED.

Właścicielem spółki jest PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o. Główne obszary działalności firmy stanowią przeładunki różnych towarów oraz handel węglem.

Wysoka jakość towaru i terminowość dostaw są ważnym czynnikiem w każdym biznesie, a dla nas najwyższym priorytetem. Nasi klienci to importerzy i eksporterzy towarów w ilościach masowych. Są to firmy, dla których wybór partnera logistycznego przekłada się na postrzeganie przez odbiorcę końcowego. Rozumiemy te potrzeby i chcemy aby oferowane przez nas usługi przeładunkowe, celne i spedycyjne były pomocą w budowie marki naszych partnerów. Podejmując współpracę jesteśmy nastawieni na budowę stabilnego mostu pomiędzy dostawcą, a odbiorcą towarów. Staramy się sprostać nowym wyzwaniom, stale podejmując działania inwestycyjne, na rzecz usprawniania procesów logistycznych i organizacyjnych. Strategiczne partnerstwo z liderami w branży spedycji międzynarodowej, jest gwarantem wysokiej jakości naszych usług.

looks_06

 

Jesteśmy bezpośrednim importerem węgla. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Mamy ok. 20-letnie doświadczenie w handlu węglem. Oferujemy węgiel o sprawdzonej jakości, od najlepszych producentów.
Atrakcyjne położenie i dobrze rozwinięta infrastruktura kolejowa i drogowa, są naszym dodatkowym atutem.
Bazujemy na kilkudziesięcioletniej tradycji naszych poprzedników. Naszą ambicją jest skorzystanie z doświadczeń zebranych w trakcie dotychczasowego działania firmy oraz możliwości jakie płyną ze strategicznego partnerstwa w Grupie PKP CARGO.